skip to Main Content
Tel. 61 830 22 46

Catering Poznań - Qlinarni

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w świecie gastronomii nauczyło nas jak sprostać wymaganiom naszych gości. Osiągamy to dzięki wspaniałej załodze, której aspiracją jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Kładziemy szczególny nacisk na atmosferę za kulisami całego przedsięwzięcia, ponieważ wiemy, że zaangażowanie i ciężka praca naszych ludzi to satysfakcja naszych gości.

obsługa imprez Poznań
przerwy kawowe Poznań

Czym się zajmujemy

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi w niemalże każdej scenerii. Qlinarni to także firma cateringowa z Poznania. Romantyczna kolacja przy świecach na środku polany, przy akompaniamencie muzycznym oraz obsługą kelnerską? Wyrafinowany catering bankietowy? Nie ma sprawy! Organizujemy obsługę spotkań towarzyskich różnego szczebla we wskazanym miejscu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia klienta!

Zamów nasz catering w Poznaniu!

Gwarantujemy swoim klientom dopracowany w każdym szczególe catering. Poznań stanowi nasz główny obszar działania, jako że to właśnie w tym mieście znajduje się restauracja Qlinarni. Stworzymy niezapomnianą oprawę gastronomiczną na imprezę okolicznościową, taką jak np. Komunia Święta dziecka. Obsłużymy także przerwę kawową podczas oficjalnego bankietu, a nawet zapewnimy wyśmienite posiłki rodzinne na co dzień. Przygotowujemy pyszne, estetycznie podane potrawy, które z pewnością zachwycą wszystkich swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Nasz catering zawsze dostosowujemy pod indywidualne wymagania klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Catering na komunię

Mieszkasz w Poznaniu? Potrzebujesz cateringu na Pierwszą Komunię dziecka? Sprawimy aby ta uroczystość była dostosowana do marzeń kulinarnych zarówno Twojego dziecka, jak i Gości. Nie czekaj, sprawdź naszą ofertę już dziś.

Zobacz menu

Catering dla rodziny

Środek tygodnia, a cała rodzina zjeżdża na obiad? Nie ma czasu na gotowanie, a co dopiero na zakupy? W takiej sytuacji nasza firma cateringowa spieszy z pomocą. Działamy w Poznaniu i zadbamy o rodzinną atmosferę Waszego obiadu.

Zobacz menu

Przerwa kawowa

Prowadzisz wykład lub szkolenie? Masz ochotę po spotkaniu miło spędzić czas z Gośćmi na rozmowie przy kawie i przekąskach? Nasza restauracja oferuje profesjonalny catering nawet w środku dnia. Zapraszamy do zapoznania się z zaproponowanymi przez nas opcjami na przerwę kawową.

Zobacz menu

Catering bankietowy

Suto zastawione stoły, pełne aromatycznego jedzenia są obowiązkowym punktem każdej uroczystości. Nasz catering bankietowy to szeroka oferta dań do wyboru oraz gwarancja jakości i zadowolenia najbardziej wymagającego Gościa.

Zobacz menu

Proces zamawiania cateringu

 1. Kontakt

  Osoby chcące zamówić nasz catering bankietowy, komunijny czy firmowy w Poznaniu, mogą skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedzić naszą restaurację osobiście. Prosimy o kontakt z minimum tygodniowym (lub parodniowym w przypadku mniejszej usługi) wyprzedzeniem.

 2. Przygotowanie oferty

  Po przyjęciu zamówienia, nasza firma cateringowa opracowuje ofertę wraz z wyceną. Na tym etapie ustalamy dokładne menu, ilość obsługi potrzebnej do przygotowania wydarzenia czy sprzęt niezbędny do jego zorganizowania.

 3. Realizacja zlecenia

  Tak przygotowana oferta trafia do klienta, który może poprosić o wprowadzenie do niej drobnych korekt. W momencie, gdy zostanie ona przez niego zatwierdzona, przystępujemy do realizacji zlecenia na catering.

Catering Poznań - Informacje

 • Personel

  Ilość osób obsługujących dane wydarzenie jest uzależniona od jego charakteru, wielkości oraz poczynionych ustaleń. Zawsze staramy się, aby nasz catering spełniał pod tym względem wszelkie oczekiwania naszych klientów.

 • Zastawa i sprzęt

  Nasza firma cateringowa z Poznania dysponuje wypożyczalnią sprzętu, która umożliwia nam kompletną obsługę każdego zlecenia. Posiadamy wysokiej klasy zastawę stołową porcelanową, zastawę szklaną, ale także jednorazową, jeżeli wymaga tego zlecenie.

Back To Top