skip to Main Content
Tel. 61 830 22 46

Lokal na imprezy okolicznościowe

Restauracja Qlinarni to doskonały lokal na imprezy okolicznościowe w Poznaniu. Nietuzinkowy wystrój sali i przyjazna atmosfera sprawiają, iż jest to miejsce dla kameralnych spotkań towarzyskich, w którym każdy czuje się komfortowo. W okresie letnim Goście mogą relaksować się w naszym uroczym ogródku w cieniu drzewa wiśniowego.

Pragniemy państwu zaoferować

 • organizację przyjęć okolicznościowych, pod okiem wykwalifikowanego personelu,
 • fachowe doradztwo w ustalaniu szczegółów oferty,
 • kompozycję dekoracji pod motyw przewodni przyjęcia,
 • usługi dodatkowe: profesjonalny fotograf, DJ, animacje dla dzieci,
 • gwarancję dobrego smaku!

Menu podstawowe

Oferta podstawowa obejmuje menu, w którym znajduje się jedna porcja zupy, dodatków warzywnych i skrobiowych na osobę, a także dwie porcje ciasta i dania głównego oraz napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez kucharza daniami, z których można skomponować własne menu.

Menu z kolacją

Dla bardziej wymagających klientów, nasz lokal na imprezy okolicznościowe, przygotował poszerzone menu, w którym znalazła się także indywidualnie opracowana kolacja. Wieczorny posiłek składać się będzie z żurku lub barszczyku, sałatek, bogatego asortymentu zimnych przekąsek, a także pieczywa podawanego wraz z masłem.

Menu komunijne 2022

Dla osób poszukujących możliwości organizacji przyjęcia komunijnego udostępniamy naszą salę restauracyjną lub ogródek letni wraz z elegancko zaaranżowanym namiotem, gdzie Goście mogą się poczuć równie komfortowo. Nasze menu komunijne oferuje dwudaniowy obiad, deser oraz napoje.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile osób pomieści Państwa lokal?

  Nasz lokal na imprezy okolicznościowe w Poznaniu pomieści 50 osób w przypadku przyjęć zasiadanych, czyli takich, podczas których goście siedzą wspólnie przy stołach i spożywają posiłki. Jeśli chodzi natomiast o imprezy tańczone, do których wydzielamy część przeznaczoną na zabawę, maksymalna liczba gości to 36.

 2. Jakie imprezy okolicznościowe można u was zorganizować?

  Można z nami z powodzeniem świętować różnego typu jubileusze - rocznice ślubu, urodziny czy imieniny, ale także inne uroczystości, takie jak komunie, przyjęcia ślubne, chrzciny czy nawet stypy.

 3. Cena od osoby za menu?

  Cena za osobę zaczyna się od 38 zł, aczkolwiek jest ona zawsze ustalana indywidualnie, ponieważ jej wysokość jest uzależniona od rodzaju organizowanej imprezy, ale także od pozycji znajdujących się w wybranej opcji menu.

 4. Czy dekoracje stołu są wliczone w cenę?

  Oczywiście. Dbamy o to, aby nakrycie stołów dla gości, jak najlepiej oddawało temat przewodni przyjęcia. W tym celu wykorzystujemy różnorodne dekoracje skomponowane z szerokiej gamy dodatków takich jak: obrusy, serwetki, świece, balony czy kompozycje kwiatowe.

 5. Czy Państwa lokal posiada sprzęt muzyczny?

  Doskonale rozumiemy jak istotna jest odpowiednia aranżacja muzyczna, dlatego nasz lokal na imprezy okolicznościowe w Poznaniu udostępnia sprzęt nagłośnieniowy naszym Gościom. Współpracujemy także z niezawodnym DJ-em, którego można wynająć na organizowane wydarzenie.

 6. W jakich godzinach odbywają się imprezy okolicznościowe?

  Godziny przygotowanych przez nas uroczystości są przede wszystkim uzależnione od wybranej przez klienta opcji menu. Uprzejmie informujemy, że zajmujemy się także organizacją imprez nocnych.

 7. Czy lokal posiada ogródek?

  W naszym lokalu na imprezy okolicznościowe znajduje się ogródek, do którego zapraszamy wszystkich gości podczas ciepłych letnich i wiosennych dni. Zawsze dbamy o jego czystość, aby spędzanie czasu na świeżym powietrzom przynosiło naszym gościom dużo radości i przyjemności.

 8. Czy w lokalu prowadzona jest sprzedaż alkoholu?

  Posiadamy koncesję na sprzedaż alkoholu, dlatego nasi klienci mogą bez problemu zakupić u nas trunki wysokoprocentowe, takie jak piwa oraz mocniejsze napoje wyskokowe.

Back To Top