+48 61 830 22 46 qlinarni@wp.pl

Lokal na imprezy okolicznościowe

Restauracja Qlinarni to doskonały lokal na imprezy okolicznościowe w Poznaniu. Nietuzinkowy wystrój sali i przyjazna atmosfera sprawiają, iż jest to miejsce dla kameralnych spotkań towarzyskich, w którym każdy czuje się komfortowo. W okresie letnim Goście mogą relaksować się w naszym uroczym ogródku w cieniu drzewa wiśniowego.

Pragniemy państwu zaoferować

  • organizację przyjęć okolicznościowych, pod okiem wykwalifikowanego personelu,
  • fachowe doradztwo w ustalaniu szczegółów oferty,
  • kompozycję dekoracji pod motyw przewodni przyjęcia,
  • usługi dodatkowe: profesjonalny fotograf, DJ, animacje dla dzieci,
  • gwarancję dobrego smaku!

Menu podstawowe

Oferta podstawowa obejmuje menu, w którym znajduje się jedna porcja zupy, dodatków warzywnych i skrobiowych na osobę, a także dwie porcje ciasta i dania głównego oraz napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez kucharza daniami, z których można skomponować własne menu.

Menu z kolacją

Dla bardziej wymagających klientów, nasz lokal na imprezy okolicznościowe, przygotował poszerzone menu, w którym znalazła się także indywidualnie opracowana kolacja. Wieczorny posiłek składać się będzie z żurku lub barszczyku, sałatek, bogatego asortymentu zimnych przekąsek, a także pieczywa podawanego wraz z masłem.

Menu komunijne 2020

Dla osób poszukujących możliwości organizacji przyjęcia komunijnego udostępniamy naszą salę restauracyjną lub ogródek letni wraz z elegancko zaaranżowanym namiotem, gdzie Goście mogą się poczuć równie komfortowo. Nasze menu komunijne oferuje dwudaniowy obiad, deser oraz napoje.